Apartmánový hostel Jaselská

Apartmánový hostel na Jaselské, jinak nazývaný jako Brno Downtown Aparthostel, nabízí dva samostatné apartmány, jeden pro čtyři a druhý pro šest osob. Jako hostel ho označujeme proto, že v každém z apartmánů najdete kromě běžných lůžek také po jedné patrové posteli. Nabízí čisté a komfortní ubytování za velmi dobrou cenu, jehož klíčovou předností je umístění na samém okraji historického centra Brna.

Apartmán A sestává ze dvou ložnic, kuchyňského koutu a vlastní koupelny se sprchovým koutem a odděleným WC. Má celkovou rozlohu 35 m2 a výhled do ulice. První ložnice je průchozí směrem do té druhé a najdete v ní jednu manželskou a jednu patrovou postel. Samozřejmostí je šatní skříň, stolek a menší skříňka s šuplíky. Druhá ložnice je neprůchozí a je z ní vstup do koupelny. Je vybavena manželskou postelí, šatní skříní, stolkem a je zde také plně vybavený kuchyňský koutek.

Apartmán B sestává z jedné ložnice pro až čtyři osoby, pro něž jsou připraveny jedna manželská a jedna patrová postel. Součástí apartmánu je plně vybavený kuchyňský kout a koupelna s kuchyňským koutem a oddělenou toaletou. Rozloha apartmánu činí 20 m2 a velké okno směřuje do zahrady, díky čemuž je zde velmi příjemný výhled a naprostý klid.

Oba apartmány jsou vždy vybaveny povlečením i ručníky, samozřejmostí je rychlé připojení k internetu prostřednictvím wi-fi. K nejznámějšímu brněnskému „meeting pointu“ na ulici Česká je to odsud pěšky zhruba tři až čtyři minuty.

Hostel Jaselská

Rezervujte si pobyt

KalendářNyní
KalendářNyní