Lokalita blízko centra

Nabízíme  ubytování v apartmánech v těsné blízkosti centra Brna. Všechny jsou zároveň velmi dobře dostupné z dálnice, tedy ze všech směrů – od Prahy, Vídně, Bratislavy i Ostravy. U všech apartmánů je možné dobře zaparkovat.

Nejblíže centru, pouhé tři minuty pěší chůze od hlavního brněnského „meeting pointu“ na České, se nachází apartmánový hostel na Jaselské, který nazýváme Brno Downtown Aparthostel. Jedná se o dvouhvězdičkové ubytování v podobě dvou samostatných apartmánů, o hostel se jedná z důvodu, že jsou zde mimo běžných lůžek také patrové postele. Hostel leží těsně za Červeným kostelem, uprostřed mezi FSS a FF, dvěma fakultami Masarykovy univerzity.

Oranžový a žlutý apartmán najdete na adrese Křížkovského 33. Hlavní předností těchto tříhvězdičkových apartmánů je vynikající dostupnost z dálnice (5 minut z exitu 190 nebo 194), výborné možnosti parkování a dobrá dostupnost k Brněnskému výstavišti (100 metrů od hlavní brány). Taktéž do centra Brna se z tohoto ubytování dostanete velmi rychle, apartmány leží 5 minut chůze od Mendlova náměstí. Nedaleko apartmánů (5 minut chůze nebo 2 minuty autem) je klinika ReproGenesis na ulici Hlinky.

Zelený apartmán leží na adrese Vídeňská 64. Od dálnice (exit 194) je vzdálen pouhé dvě minuty jízdy autem. Do centra města je to pět zastávek tramvají (8 minut), nedaleko apartmánu je Fakultní nemocnice Brno-Bohunice. Zastávka tramvaje je přímo před domem, vedle ní je menší obchodní komplex se supermarketem Lidl, trafikou, bankou, prodejnou zeleniny, posilovnou i pivnicí. Rovněž dostupnost tohoto ubytování směrem k brněnskému výstavišti je dobrá, autem je to pět minut, tramvají s jedním přestupem na Mendlově náměstí deset až patnáct minut.

Apartmány Panorama DeLuxe, Duplex a Standard jsou na adrese Vídeňská 21. Situovány jsou v atraktivní lokalitě nedaleko řeky Svratky a kostela Milosrdných bratří. Hned u domu je zastávka MHD, na brněnské poměry přijatelné jsou také možnosti parkování. V okolí ubytování naleznete plnou občanskou vybavenost – supermarkety Albert a Interspar, restaurace, kavárny, nemocnici, školu, sportovní areály nebo cyklostezku. Předností je skvělá dostupnost do centra města – zastávka MHD před domem, na výstaviště (areál BVV), Českou i hlavní nádraží do 10 minut, zároveň ideální napojení na dálnici D1.Rezervujte si pobyt

KalendářNyní
KalendářNyní