Ubytování v soukromí

Všechny apartmány, které nabízíme k ubytování, provozují soukromí majitelé. Jsme skupina přátel, z nichž každý se stará o některé z apartmánů, vždy však platí, že se jedná o příjemné ubytování v soukromí. Ano, nenajdete u nás zázemí typické pro hotel, jako je nonstop otevřená recepce nebo bazén se saunou, počítejte však s maximálně čistým, vkusně a vhodně vybaveným ubytováním s plnohodnotným zázemím.

Máte-li rádi, když na svých cestách za businessem, dovolenou či známými bydlíte podobně, jako byste zůstali u sebe doma, jste u nás zcela správně. Všechny apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a plně vybavenou kuchyní, najdete tu příjemné zázemí umožňující i dlouhodobý pobyt.

Hlavními benefity našeho ubytování jsou klidné prostředí, soukromí, pohodlí, čistota a rodinný přístup, v rámci nějž vás ať už my sami osobně či náš personál, rekrutující se z příbuzných či blízkých přátel, obsloužíme s maximální vstřícností a flexibilitou.

Soukromý charakter ubytování se promítá i do naší snahy vám vyhovět a pomoci vyřešit případné problémy, které vás během vašeho pobytu mohou potkat. Máte-li specifické požadavky, obraťte se s nimi na nás – bude-li to v našich silách, pokusíme se najít řešení.

Hledáte-li ubytování v soukromí s rodinným přístupem, u nás budete stoprocentně spokojeni.

Rezervujte si pobyt

KalendářNyní
KalendářNyní