Apartmány v Brně

Nabízíme ubytování celkem až pro 30 osob v soukromých apartmánech v blízkém okolí centra Brna. Apartmány jsou ve standardu 3 hvězdiček, vybaveny pohodlnými postelemi, koupelnou s vanou či sprchovým koutem, kuchyní s veškerým nádobím a spotřebiči. Některé z apartmánů mají i balkon. Samozřejmostí je vysokorychlostní wi-fi internet a televize s českými i zahraničními kanály.

Vysoká kvalita služeb v Apartmánech Brno

Společným jmenovatelem apartmánů jsou vynikající dostupnost, maximální čistota, ochotný a otevřený personál a útulné a praktické vybavení. Apartmány v Brně provozujeme už druhým rokem, za tuto dobu jsme na základ pečlivě sbírané zpětné vazby od klientů z celého světa vyladili kvalitu svých služeb na maximum. Přijeďte se přesvědčit sami!

Výhody ubytování v Apartmánech Brno

Apartmány v Brně mají ve srovnání s hotely mnoho nezanedbatelných výhod. Bydlíte v soukromí, máte oproti hotelovému pokoji daleko více prostoru a po ruce veškeré vybavení, na které jste zvyklí ze svého domova. Důležitým aspektem ubytování v brněnských apartmánech je také nižší cena, oproti ubytování v hotelu tedy ušetříte.

Střednědobé a dlouhodobé pobyty v Apartmánech Brno

Apartmány nabízíme také k dlouhodobému pronájmu. Cestujete do Brna za businessem a víte, že zde strávíte dva měsíce? Pak se vám nevyplatí pronajímat si běžný byt a bydlet po celou dobu v hotelu by vás vyšlo pěkně draho. Ubytování v Apartmánech Brno je proto ideální volbou. Ozvěte se nám, jistě se domluvíme na příznivé ceně.

Oranžový apartmán

Žlutý apartmán

Zelený apartmán

Rezervujte si pobyt

KalendářNyní
KalendářNyní