Apartmány v Brně

Nabízíme ubytování celkem až pro 30 osob v soukromých apartmánech v blízkém okolí centra Brna. Apartmány jsou ve standardu 3 hvězdiček, vybaveny pohodlnými postelemi, koupelnou s vanou či sprchovým koutem, kuchyní s veškerým nádobím a spotřebiči. Některé z apartmánů mají i balkon. Samozřejmostí je vysokorychlostní wi-fi internet a televize s českými i zahraničními kanály.

Vysoká kvalita služeb v Apartmánech Brno

Společným jmenovatelem apartmánů jsou vynikající dostupnost, maximální čistota, ochotný a otevřený personál a útulné a praktické vybavení. Apartmány v Brně provozujeme už druhým rokem, za tuto dobu jsme na základ pečlivě sbírané zpětné vazby od klientů z celého světa vyladili kvalitu svých služeb na maximum. Přijeďte se přesvědčit sami!

Výhody ubytování v Apartmánech Brno

Apartmány v Brně mají ve srovnání s hotely mnoho nezanedbatelných výhod. Bydlíte v soukromí, máte oproti hotelovému pokoji daleko více prostoru a po ruce veškeré vybavení, na které jste zvyklí ze svého domova. Důležitým aspektem ubytování v brněnských apartmánech je také nižší cena, oproti ubytování v hotelu tedy ušetříte.

Střednědobé a dlouhodobé pobyty v Apartmánech Brno

Apartmány nabízíme také k dlouhodobému pronájmu. Cestujete do Brna za businessem a víte, že zde strávíte dva měsíce? Pak se vám nevyplatí pronajímat si běžný byt a bydlet po celou dobu v hotelu by vás vyšlo pěkně draho. Ubytování v Apartmánech Brno je proto ideální volbou. Ozvěte se nám, jistě se domluvíme na příznivé ceně.

Oranžový apartmán

Žlutý apartmán

Zelený apartmán

Panorama DeLuxe

Panorama Duplex

Panorama Standard

Hostel Jaselská

Rezervujte si pobyt

KalendářNyní
KalendářNyní