Ubytování v srdci jižní Moravy

Ta jižní Morava, je krásná zem, osázená vinohradem, zpívá se v jedné písni. Nádhery kraje s největším počtem slunečných dnů v celé České republice objevíte nejlépe z Brna, které je správním i historickým centrem celého regionu. Coby přirozená metropole jižní Moravy je Brno kvalitně propojeno se všemi oblastmi, včetně turisticky nejatraktivnějších lokalit jako je Lednicko-Valtický areál, Pálava, Moravský kras či slavkovské bojiště známé jako Austerlitz.

Přijeďte strávit svoji dovolenou na jižní Moravu a ubytujte se v našich apartmánech nedaleko centra Brna. Zkombinujete tak všechny výhody:

  • k ubytování se snadno dopravíte z dálnice, tudíž ze všech směrů – od Prahy, Ostravy, Bratislavy i od Svitav

  • budete ubytování ve městě, což vždy skýtá spoustu předností co se týče zázemí a dostupnosti veškerých služeb

  • zároveň se těšte na klidné prostředí, jelikož naše apartmány jsou umístěny v zónách mimo hlavní dopravní tahy a další rušná místa

Samotné Brno nabízí spoustu historických památek, turistických atrakcí a perfektní vybavenost pro každého, kdo tráví svoji dovolenou. Zároveň se jedná o výhodný výchozí bod směrem k nejatraktivnějším místům jižní Moravy, ať už se jedná o Moravský kraj, Lednicko-Valtický areál či oblast Pálavy a Mušovských jezer.

Máte-li zájem o konkrétní tipy pro svoji dovolenou na jižní Moravě, ozvěte se nám. Žijeme zde celý život a jižní Moravu máme za ta léta procestovanou skrz naskrz. S jistotou jsme tedy schopní vám doporučit, kam se zajet podívat, kde se najíst, kudy se kam dopravit a čemu se vyhnout. Protože však dovolená v očích každého z nás obnáší jiné aspekty, popište nám prosím svoji představu, abychom mohli doporučení připravit co možná na míru.

Srdečně vás zveme na dovolenou na jižní Moravu, přijeďte za námi do Brna!
Rezervujte si pobyt

KalendářNyní
KalendářNyní