Ubytování blízko výstaviště

Všechny naše apartmány jsou v blízkosti brněnského výstaviště. Jsme si vědomi skutečnosti, že velká část z vás jede do Brna právě na některý z veletrhů konaného v areálu BVV, a proto jsme jednotlivé možnosti ubytování umístili do lokalit, z nichž je směrem k výstavišti velmi dobrá dostupnost.

Chcete-li se ubytovat tak blízko, že budete chodit na veletrhy pěšky, zvolte buď Oranžový nebo Žlutý apartmán, které jsou od areálu BVV pouze přes ulici. Tyto dva apartmány leží na adrese Křížkovkého 33, což je pouze dvě stě metrů od hlavní brány výstaviště, případně tři sta metrů od brány číslo 4, která umožňuje i vjezd autem přímo do areálu BVV.

Apartmány Panorama jsou od brněnského výstaviště vzdáleny necelý jeden kilometr, rovněž odsud je tedy reálné dojít na veletrhy bez použití dopravních prostředků. Příjemná procházka přes řeku Svratku trvá přibližně patnáct minut. Případně je samozřejmě možné se přiblížit do areálu BVV tramvají (tři zastávky s přestupem na Mendlově náměstí) nebo autem – oba způsoby vás na výstaviště dostanou maximálně do deseti minut.

Zelený apartmánnajdete stejně jako komplex Panorama na ulici Vídeňská, kousek dál od centra i brněnského výstaviště. K hlavní bráně BVV vás pohodlně dopraví tramvaj (čtyři zastávky s přestupem na Mendlově náměstí) do dvanácti minut, o něco rychlejší je cesta autem.

O něco dál je to na veletrhy z Golfového apartmánu či z hostelu na Jaselské, i tak jsou oba vzdáleny maximálně dvacet minut hromadnou dopravou.
Rezervujte si pobyt

KalendářNyní
KalendářNyní